BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x

Aktualitet

E pazakontë/ Arrestohet në mënyrë skandaloze shqiptari në Britani, kapet nga qeni anti-drogë

E pazakontë/ Arrestohet në mënyrë skandaloze shqiptari

Shqiptari 33-vjeçar është arrestuar më 22 nëntor nga policia britanike, pasi tentoi të arratisej me 10 kilogramë kanabis,kanë informuar mediat e huaja.Arrestimi i tij ka qenë i pazakontë, pasi në momentin që Bledar Thomaj u rrethua nga policia, ai doli nga makina e tij tip “Audi A6” dhe tentoi t’ja mbathte duke vrapuar në autostradë.

Në atë moment, një prej qenve anti-drogë të rekrutuar nga efektivët e policisë britanike e ka ndjekur gjatë momentit që ka tentuar të arratiset dhe e ka kafshuar. Në këtë mënyrë shqiptari ka ndaluar për shkak të plagëve të marra dhe më pas është bërë i mundur arrestimi i tij nga policia.