BREAKING NEWS

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona
x

Aktualitet

‘E përdorin të pasurit’, Alfred Cako: Ky është mjekimi popullor që bën mrekulli!

‘E përdorin të pasurit’, Alfred Cako: Ky është

Konspiracionisti Alfred Cako, i ftuar në rubrikën “Rrethin Katror” në “E Diell” ka komentuar mjekimet alternative, të njohur ndryshe si ai “popullor”.

Cako e vlerësoi këtë lloj mjekimi dhe foli për një të kësaj natyre të quajtur “Omipathia”. 

Ai theksoi se ky mjekim përdoret për kurim nga familjet e pasura dhe është tepër i kushtueshëm.

“Ka edhe mënyra të ndryshme siç është mjekimi me omiopathia, unë e preferoj dhe e kam të parën si mjekim në qoftë se do të kisha nevojë për të. Kjo është një nga mjekësitë më të shtrenjta, që kurohen familjet e mëdha”, tregoi Cako.