BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

E pësojnë keq shqiptari dhe gruaja rumune, po transportonin kokainë me vlerë 2 milionë euro

E pësojnë keq shqiptari dhe gruaja rumune, po transportonin

Një 44-vjeçar me origjinë shqiptare dhe një grua rumune 34-vjeçare janë arrestuar nga policia italiane pasi u kapën duke transportuar me makinë 17 kg kokainë, e cila kapte vlerën e 2 milion eurove.

Ata u ndaluan për kontroll në dalje të autostradës Senigallia pasi udhëtonin me shpejtësi të lartë. Gjatë kontrollit policor dyshja ka treguar shenja të mëdha të nervozizmit duke shtuar dyshimet tek policia. 

Punonjësit e policisë sollën qenin anti-drogë, të quajtur Klaus për të kontrolluar automjetin e tipit Volvo,  Në pjesën e pasme të makinës me targa gjermane ishte krijuar një hapësirë e modifikuar.