BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Aktualitet

E pritën apo e ndoqën? Ekzekutimi i 32-vjeçarit në Durrës, viktima baba i një djali, dalin detajet si e vranë

E pritën apo e ndoqën? Ekzekutimi i 32-vjeçarit në

Detaje të reja janë zbuluar mbi ekzekutimin e 32-vjeçarit J.Bregu në qytetin e Durrësit.

 “Abc News” raporton se viktima ishte i martuar dhe baba i një djali.

Gjithashtu, mësohet se i riu u ekzekutua në  hyrje, te dera e lokalit të tij, ndërsa ende nuk dihet nëse autorët kishin informacion mbi lëvizjet e tij dhe po e prisnin apo e ndoqën dhe në momentin kur zbriti e qëlluan.

J. Bregu, ka pas probleme me drejtësinë jashtë vendit. Ai ndryshoi emrin në Ilir Kuçi dhe ishte personazh në Durrës, por nuk dilte shumë në skenë.

Pista e parë ku po hetohet është e shkuara e tij jashtë vendit, ndërsa ende nuk ka asnjë gjurmët nga autorët.

Më të lexuarat