BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Aktualitet

E rëndë/ 27 vjeçari shqiptar tenton t’i japë fund jetës duke therrur veten 8 herë me thikë. Zbardhen detajet

E rëndë/ 27 vjeçari shqiptar tenton t’i japë fund

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Novobërdë, ku një 27-vjeçar ka tentuar t’i jap fund jetës së tij, duke therur veten me thikë.

Burime nga Emergjenca në QKUK kanë bërë të ditur për sinjalin se viktima është dërguar në këtë qendër për shkak të gjendjes shëndetësore. I riu po dyshohet se ka tentuar të bëjë vetëvrasje duke goditur veten 8 here me thikë në stomak.

Spitalin e Policinë i njoftoi babai i tij, i cili i shqetësuar kërkoi ndihmë për të birin.

Sinjali mëson se njësitë policore kanë intervenuar në vendin e ngjarjes, ku janë bërë ekzaminimet e nevojshme, ndërkohë që me urdhër të Prokurorit kanë nisur hetimet për rastin.

Më të lexuarat