BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Aktualitet

E rëndë! 29-vjeçarja shtatzënë ndërron jetë nga koronavirusi

E rëndë! 29-vjeçarja shtatzënë ndërron jetë

Ka ndërruar jetë sot një grua 29-vjeçare nga koronavirusi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

E ndjera ka qenë shtatzënë në javën e 27-të, dhe ndonëse ka qenë nën monitorim mjekësor, nuk është arritur të shpëtohet as foshnja.

Detaje të tjera pritet që të mësohen rreth ngjarjes së rëndë.

Më të lexuarat