BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x

Aktualitet

E rëndë/ 3 persona sulmohen me thikë në qendër të Londrës, dyshohet se...

E rëndë/ 3 persona sulmohen me thikë në qendër të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qendër të Londrës, ku 3 persona janë goditur me thikë.

Mediat e huaja shkruajnë se gjithçka nisi pasi 3 kalimtarët ndërhynë për të ndaluar disa të huaj që të vidhnin disa biçikleta. Në këtë moment këta të fundit u kundërpërgjigjën duke i sulmuar me thikë dhe më pas u larguan nga vendngjarja.

Të lënduar ndodhen në spital, ndërsa dëshmitarët shprehen të tronditur me krimin. Grupi hetimor po merret me zbardhjen e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një rast terrorizmi.