BREAKING NEWS

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon me revolta nëse humbet zgjedhjet, Meta sfidon SHBA dhe paralajmëron rrëzimin e reformës në drejtësi

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon
x

Aktualitet

E rëndë/ Bie nga lartësia 9-vjeçari në Belsh, transportohet me urgjencë në spital

E rëndë/ Bie nga lartësia 9-vjeçari në Belsh,

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në fshatin Fierzë të Belshit. Një 9-vjeçar ka rënë nga lartësia dhe ka pësuar dëmtime të rënda në kokë. Ai po transportohet drejt spitalit të Elbasanit për të marrë trajtim mjekësor.

Mësohet se është plagosur rëndë teksa po luante me shokët tek fusha e fshatit, ku ka rënë nga lartësia 3-4 metra.

Deri tani raportohet se fëmijë është jashtë rrezikut për jetën.