BREAKING NEWS

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi, ndihet edhe në Tiranë, ja sa ballësh ishte

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi,
x

Aktualitet

E rëndë! Burri humb ndjenjat e rrëzohet përtokë në mes të rrugës në Tiranë, efektivët e Policisë Ushtarake i vijnë në ndihmë (VIDEO)

E rëndë! Burri humb ndjenjat e rrëzohet përtokë në

Një incident ka ndodhur sot poshtë zonës së 21 Dhjetorit, pranë parkut të autobusëve. Një burrë ka humbur ndjenjat papritur dhe është shembur përtokë dhe në ndihmë i kanë shkuar efektivë të Policisë Ushtarake që ndodheshin me patrullim në zonë.

Ata i kanë dhënë ndihmën e parë e më pas kanë lajmëruar ambulancën që e ka transportuar në urgjencë. Sipas të dhënave, personi nuk ishte person me simptoma apo i dyshuar për COVID-19 dhe aktualisht ndodhet i stabilizuar.

Më të lexuarat