BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Aktualitet

E rëndë/ Dhunoi barbarisht bashkëshorten në Itali, shqiptari përballet me...

E rëndë/ Dhunoi barbarisht bashkëshorten në Itali, shqiptari

Një 36-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane për dhunë ndaj bashkëshortes. Ngjarja u regjistrua pasditen e djeshme në zonën e Girafalco-s në Catanzaro.

Sipas mediave italiane, shqiptarit iu vunë prangat, pasi kishte shkatërruar mobiljet e shtëpisë. Më pas ai kishte kërcënuar dhe dhunuar bashkëshorten.

Kjo e fundit, për shkak të plagëve të marra u transportua në spital për të marrë ndihmën mjekësore të nevojshme. Ndërkohë 36-vjeçari u arrestua më pas u transferua në burgun e Siano-s.

Shqiptari do të qëndrojë pas hekurave, në pritje të përballjes me drejtësinë.