Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rëndë/ Dy persona bien nga pema, njëri prej tyre humb jetën

Postuar: 19/09/2018 - 08:02

Dy ngjarje të ngjashme, kanë përfunduar me një person të vdekur dhe një tjetër të plagosur.

Bëhet fjalë për dy raste të ndryshme, të dy personave që janë rrëzuar nga pema.

Rasti i parë ka ndodhur këtë të hënë, në fshatin Orgjost të Kukësit. Në kopshtin pranë banesës, A. Z., 48 vjeç aksidentalisht ka rënë nga pema.

Si pasojë e dëmtimeve të marra ai ka gjetur vdekjen në spital.

Sakaq një tjetër rast i tillë ka ndodhur në fshatin Fushë Bulqizë. I moshuari V.D., 69 vjeç, ka rënë nga pema.

Për shkak të dëmtimeve të marra, ai ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

Lidhur me këto raste materialet iu referuan Prokurorisë së Kukësit dhe Dibrës, si ngjarje aksidentale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 23:48

 Gazetari  Andi Bejtja duket se nuk e ka përmbajtur veten sonte në “Opinion”, ku gjatë një momenti nervozizmi ka përdorur një fjalor jo të përshtatshëm ndaj panelistëve përballë.

Postuar: 21/02/2019 - 23:29

Policia greke e Kakavijës ka bllokuar një numër të madh të pasaportave të reja të emigrantëve shq

Postuar: 21/02/2019 - 23:27

 Deputetja Grida Duma është një prej figurave femërore me seksi të Partisë Demokratike.

Postuar: 21/02/2019 - 23:16

Analisti Lorenc Vangjeli, parashikon një situatë problematike pas djegies së mandateve nga ana e

Postuar: 21/02/2019 - 22:05

I ftuar në emisionin ‘Open’ me Eni Vasilin, Baton Haxhiu deklaroi se djegia e mandate

Postuar: 21/02/2019 - 21:23

Gazetari Blendi Fevziu ka analizuar gjendjen që po kalon shteti shqiptar nisur nga vendimi i opoz

Postuar: 21/02/2019 - 21:20

Analisti Artan Hoxha thotë se Rama pas deklaratës së sotme (21 shkurt) nuk ka më mundësi për refl