BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

E rëndë, gjendet i vdekur 39-vjeçari në Tiranë (Detajet paraprake)

E rëndë, gjendet i vdekur 39-vjeçari në Tiranë

Mbrëmjen e sotme në Tiranë është gjetur i vdekur, një burrë 39-vjeçar. Ai dyshohet se ka humbur jetën disa ditë më parë, në një godinë që më parë ka shërbyer si kabinë elektrike. Nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë, nuk janë konstatuar shenja dhune, apo dëmtime.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë, nuk janë konstatuar shenja dhune, apo dëmtime nga ndonjë faktor tjetër.

Dyshohet se shkaku i vdekjes është për shkaqe natyrale

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.