BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Aktualitet

E rëndë! Gjendet një person i mbytur në lumin Shkumbin

E rëndë! Gjendet një person i mbytur në lumin Shkumbin

Një person është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin në fshatin Jagodinë në Elbasan.

Dyshimet e para janë që të jetë mbytur në lumin Shkumbin. Ende nuk dihet identiteti apo mosha e tij.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Më të lexuarat