BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja me koronavirus janë shënuar 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të
x

Aktualitet

E rëndë! Ndërron jetë 21-vjeçarja nga Podujeva vetëm disa orë pas lindjes çezariane

E rëndë! Ndërron jetë 21-vjeçarja nga Podujeva

Një vajzë 21 vjecare nga Podujeva e Kosovës ka ndërruar jetë në Mjekësinë Sportive. Vajza e lindur në vitin 1999 me inicialet D.P ka vdekur përpara vetëm pak castesh.

Burime për Express brenda Klinikës Gjinekologjike tregojnë se lehona ishte sjellë në Klinikë në gjendje të rëndë dhe lindja i është kryer me urgjencë.