BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Aktualitet

Djali rreh nënën e tij, por nuk përfundon me kaq, kryen një tjetër akt të rëndë (Policia zbardh detajet)

Djali rreh nënën e tij, por nuk përfundon me kaq, kryen një

Në fshatin Kërçisht të Dibrës është shënuar një ngjarje e rëndë. 45-vjeçari i identifikuar si Florian Abazi, ka qëlluar me thikë një person të identifikuar si, Bexhet Meda, duke e plagosur rëndë.

Por Abazi nuk është ndaluar me kaq. Ai ka dhunuar edhe nënën e tij, Shkëndije Abazi.Lajmi bëhet i ditur nga burimet policore të Dibrës.

Policia thotë se ka vënë në pranga autorin e dy ngjarjeve, Florian Abazi.

Bexhet Meda është dërguar në spitalin e Peshkopisë ku ndodhet në gjendje të rëndë. Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje.