Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rëndë në Korçë/ Gjendet i varur në pemë i riu

Postuar: 12/09/2018 - 22:00

Një 24 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Korçë duke u vetëvarur.

Mësohet se shtetasi me inicialet I.M banues në Korçë, është gjetur i vetëvarur në një pemë në lagjen nr 3 në kodrat e qytetit, përgjatë rrugës për në Malin e Moravës.

Sakaq, nuk dihen ende shakqet që e kanë shtyrë 24-vjeçarin drejt aktit të rëndë.

“Më datë 11. 09. 2018, në lagjen nr. 3 në kodrat e qytetit, përgjatë rrugës për në Malin e Moravës, është gjetur i vetëvarur në një pemë, pa shenja dhune shtetasi I. M., 24 vjeç, banues në Korçë. Neni 99 i Kodit Penal”, sqaron polisia.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 09:42

Policia e Shtetit, pas Vlorës, ka publikuar sot emrat dhe fotot e personave më të kërkuar në qytetin e Fierit.Janë në total 17 persona ata që cilësohen të një rrezikshmërie të lartë në Fier, për të cilët gjy

Postuar: 15/11/2018 - 09:32

Dy persona të shpallur në kërkim për vjedhje makinash dhe trafik droge janë arrestuar nga policia

Postuar: 15/11/2018 - 09:28

Një krimi i rëndë goditi Shkodrën një ditë më parë, një i vrarë dhe një i plagosur ishte bilanci

Postuar: 15/11/2018 - 09:10

Policia e Shtetit pas Vlorës ka publikuar sot emrat dhe fotot e personave më të kërkuar në qyteti

Postuar: 15/11/2018 - 08:38

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka nisur hetimet për zv/ drejtoreshën e përgjithshm

Postuar: 15/11/2018 - 08:17

Drejtori  i përgjithshëm  i  Policisë së Shtetit, Ardi Veliu anuloi dhe urdhrin e

Postuar: 15/11/2018 - 07:56

Qyteti i Shkodrës u trondit ditën e djeshme nga një tjetër vrasje.Fatos Ferracaku u ekzekutu