BREAKING NEWS

KQZ nënshkruan marrëveshjen e rëndësishme: Ja çfarë do jetë kategorikisht e ndaluar gjatë fushatës zgjedhore

KQZ nënshkruan marrëveshjen e rëndësishme: Ja
x

Aktualitet

E rëndë në Lezhë! 52-vjeçarja hidhet nga kati i dytë i banesës, ndërron jetë në vend

E rëndë në Lezhë! 52-vjeçarja hidhet nga kati i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lezhë, ku një 52-vjeçare është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës së saj dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:22, në lagjen “Skënderbeg”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasen me inicialet M.K.. Ajo dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga kati dytë i banesës duke gjetur vdekjen.


Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Më të lexuarat