Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rëndë në Sarandë/ Plagoset një person, arrestohet autori, një tjetër shpallet në kërkim

Postuar: 22/05/2019 - 20:36

Një person është plagosur në qytetin e Sarandës. Policia ka arrestuar një person dhe ka shpallur në kërkim një tjetër.

I plagosur është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2019 - 07:49

 Moti ditën e sotme pritet të jetë i qendrueshëm. Ndërsa sipas asaj që raporton IGJEUM në disa zona priten edhe reshje shiu.

Postuar: 20/06/2019 - 07:43

Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Lezhës mëngjesin e djeshëm ku në fshatin Mërqi, u vra me b

Postuar: 20/06/2019 - 07:41

Ka përfunduar procesi ndaj Moisi Habilajt në Itali, arrestimi i të cilit solli një zhurmë të madh

Postuar: 19/06/2019 - 22:48

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar situatën e rëndë në vend.

Postuar: 19/06/2019 - 22:25

Përgjimi numër 8 është një bisedë e përgjuar mes Imer Lalës dhe një personi që Bild i shkruan vet

Postuar: 19/06/2019 - 22:13

Gazetari Artan Hoxha deklaroi se situata në vend ka agravuar dhe duhet parandaluar sa më shpejt n