BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Aktualitet

E rëndë në Tiranë/ 40-vjeçarja i jep fund jetës duke u vetëvarur. Policia e gjen në një…

E rëndë në Tiranë/ 40-vjeçarja i jep fund jetës

Një tjetër lajm i trishtë, bëhet me dije se një 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarur. Sipas policisë, trupi i pajetë është gjetur në një ndërtesë të braktisur në Shkozë.

“Më datë 23.02.2021, në një ndërtese të braktisur në Shkozë është gjetur e vetëvarur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Nga këqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja”, tha policia.

Ndërkohë grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më të lexuarat