BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

E rëndë në Tiranë/ 60-vjeçarja hidhet nga kati i 5 dhe ndërron jetë, Policia jep detajet e para

E rëndë në Tiranë/ 60-vjeçarja hidhet nga kati i 5

Një 60-vjeçare me iniciale B.K., ka ndërruar jetë pasi është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit ku edhe banonte. Paraprakisht dyshohet se 60-vjeçarja vuante nga probleme të shëndetit mendor, megjithatë grupi hetimor ka nisur hetimet për ngjarjen. 

NJOFTIMI I PLOTË:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor.