Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rëndë në Tiranë! I riu dhunon prindërit

Postuar: 18/09/2018 - 22:51

Një tjetër rast i rëndë i dhunës në familje është regjistruar në vend, këtë herë në Tiranë.
 
Një djalë i ri është proceduar penalisht pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy prindërve të tij.
 
Policia thotë se ka proceduar penalisht shtetasin me inicialet A.P.
 
Nuk dihet pse ky shtetas nuk është arrestuar, pasi në raste të ngjashme është proceduar me prangosje nga ana e policisë.
 
Ndërkohë, është lëshuar urdhër i menjëhershëm mbrojtjeje për prindërit e tij, babain 58-vjeçar dhe nënën 53-vjeçare.
 
Policia ka referuar dosjen në prokurori për veprime të mëtejshme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 16:02

Fabio Allushi një nga të akuzuarit për ngjarjen e 4 Tetorit në ish-bllok ka mohuar të ketë qenë i përfshirë në vrasjen e Fabian Gaxhës dhe plagosjen e dy të tjerëve.

Postuar: 14/12/2018 - 15:47

Mesditën e sotme Rektori i Universitetit të Korçës, zhvilloi një mbledhje me stafin akademik dhe

Postuar: 14/12/2018 - 15:41

Administratës së Kuvendit i është kërkuar të rrinë në gatishmëri  pasi  nesër mund të m

Postuar: 14/12/2018 - 15:25

Pas protestës 10-ditore të studentëve të cilët kërkojnë plotësimin e 8 kërkesave të tyre Rektori

Postuar: 14/12/2018 - 14:54

Një tjetër person u arrestua në kuadër të operacionit ‘Vol-Vo 4’, i cili ishte shpall

Postuar: 14/12/2018 - 14:52

Kuvendi i Kosovës ka miratuar me  107 vota pro,  asnjë  kundër dhe 1 abstenim form