BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Aktualitet

E rëndë! Vdes në Itali i riu shqiptar (Zbardhen detajet)

E rëndë! Vdes në Itali i riu shqiptar (Zbardhen detajet)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në një aksident automobilistik.

Aksidenti tragjik ndodhi dje rreth orës 19:00, në një rrugë që lidh Tortona me Pontecurone. I riu shqiptar ishte duke lëvizur me motorin e tij në momentin kur u përplas për vdekje nga një makinë tip Mercedes.

Informacionet paraprake njoftojnë se dy mjetet udhëtonin në të njëjtin kah të rrugës, kur automjeti që drejtohej nga një vajzë 24-vjeçare përplasi motorrin ndërsa i riu ka përfunduar i përplasur keq në asfalt.

Fatkeqësisht plagët e marra ishin të rënda dhe i riu shqiptar ka ndërruar jetë në moment.

Më të lexuarat