Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rëndë/ Zbulohet pa lënë gjurmë 15-vjeçarja, prindërit ngrenë alarmin, dyshohet se është rrëmbyer

Postuar: 22/05/2019 - 15:12

Ditën e sotme sipas policisë raportohet të jetë rrëmbyer në qytetin e Fierit një 15 vjeçare.

Mësohet se prindërit e adoleshentes Jurgena Xhelali kanë bërë kallëzimin në polici.

Sipas prindërve të saj, 15 vjeçarja nga Mbrostari i fierit është larguar nga banesa mëngjesin e ditës së djeshme rreth orës 09:00.

Policia ka nisur hetimet për rastin në fjalë ndërkohë po punohet për gjetjen e 15 vjeçares dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 23:21

Këtë të martë emisioni “Dritare me Rudinën”  është karakterizuar me debate dhe akuza të forta, ndërsa nuk kanë munguar edhe “surprizat”.
 

Postuar: 25/06/2019 - 22:23

Deputeti Lefter Maliqi ka debatuar ashpër me aktorin Laert Vasili, lidhur me situatën e tensionua

Postuar: 25/06/2019 - 21:52

Një person është dhunuar mbrëmjen e sotme në Korçë nga policia.

Postuar: 25/06/2019 - 21:29

Dalin notat e provimit të dytë të Maturës Shtetërore 2019, atij të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë.

Postuar: 25/06/2019 - 20:08

Gazetari i Bild, Peter Tiede ka reaguar sërish pas njoftimit të kryeministrit Edi Rama se ka dorë

Postuar: 25/06/2019 - 19:41

Një 55 vjeçar është proceduar penalisht pasi tentoi të kalonte në kufi para në mënyrë të pal

Postuar: 25/06/2019 - 18:39

Është çarë sërish kordoni i policisë në protestën në Kukës.