BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Aktualitet

E RËNDË në Elbasan, pas një sherri me familjarët, djali i vë flakën shtëpisë/ Ja çfarë ka ndodhur

E RËNDË në Elbasan, pas një sherri me familjarët,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Mësohet se pas një sherri në familje, djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë.

Nga flakët kanë mbetur të asfiksuar dhe me plagë disa nga familjarët, të cilët janë transportuar drejt spitalit të Elbasanit.

Pas sinjalizimit, policia ka ndërhyrë duke shoqëruar djalin në komisariat, ndërsa familjarët e tij ndodhen në spital.