BREAKING NEWS

Mblidhet Kuvendi, deputetët kërkojnë interpelancë URGJENTE me kryeministrin Rama, ja çfarë është e paralajmëruar të ndodhë sot

Mblidhet Kuvendi, deputetët kërkojnë interpelancë URGJENTE
x

Aktualitet

E TRISHTË/ Humb jetën profesori i njohur i Fakultetit Ekonomik

E TRISHTË/ Humb jetën profesori i njohur i Fakultetit Ekonomik

Është ndarë nga jeta ditën e sotme profesori i njohur Luigj Vaso.
Vaso ka qenë profesor i kontabilitetit në Fakultetin Ekonomik, ndërsa lajmin e trishtë e ka dhënë profesori i Ekonomikut Fatmir Memaj.

Ai shkruan se profesori ishte model i përkushtimit dhe korrektësisë në punë, i respektuar nga të gjithë.

“Sa e vështirë është të shkruash lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Prof. Luigj Vaso.

Profesori ishte model i përkushtimit dhe korektësise në punë, i respektuar nga të gjithë.

U prehsh në paqe profesori ynë, profesor i vlerave të larta profesionale dhe njerëzore”, shkruan Memaj.