BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Aktualitet

E trishtë/ Humbi jetën mbrëmjen e djeshme nga COVID-19, si u përkeqësuar gjendja shëndetësore e 21-vjeçarit nga Elbasani dhe sëmundja bashkëshoqëruese nga e cila vuante (EMRI)

E trishtë/ Humbi jetën mbrëmjen e djeshme nga COVID-19, si u

Një lajm i trishtë u bë publik mbrëmjen e djeshme. 21-vjeçari Ledian Ceka, banues në lagjen ‘Skënderbe’ në Elbasan ndërroi jetë nga COVID-19.

21 vjeçari pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore është dërguar në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku edhe është vendosur menjëherë në intubim. Por pavarësisht përpjekjeve i riu nuk mundi ta fitojë betejën me koronavirusin.

Po ashtu ai vuante nga sëmundje bashkëshoqëruese, konkretisht nga sëmundja e mushkërive.

Më të lexuarat