BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Aktualitet

E trishtë! Koronavirusi i merr jetën efektivit të njohur, dha 23 vite kontribut në Policinë e Shtetit (Emri)

E trishtë! Koronavirusi i merr jetën efektivit të njohur, dha 23

Raportohet se një efektiv i policisë së Drejtorisë Vendore të Policisë së Elbasanit ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit. Mësohet se ka vdekur inspektori Banush Ferhati, 57 vjeç.

Nga informacionet paraprake bëhet me di je se 57-vjeçari prej disa ditësh ishte i shtruar në “Shefqet Ndroqi”, por ditët e fundit shëndeti i tij ishte përkeqësuar duke humbur kështu bejetën me Covid-19.

Banush Ferhati kishte 23 vite punë në polici.

Më të lexuarat