BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

E trishtë/ Mjeku i njohur ndërroi jetë pak ditë më parë, humb betejën me COVID-19 dhe bashkëshortja e tij, djali ndan lajmin e hidhur: Dashuri idilike e juaja, s'mundet të rrinit të ndarë për shumë kohë

E trishtë/ Mjeku i njohur ndërroi jetë pak ditë më

Një lajm i trishtë vjen ditën e sotme nga Elbasani, ku kanë kaluar vetëm disa ditë nga vdekja e e neuropsikiatrit të Elbasanit, Hyqmet Shqerra, koronavirusi i ka marrë jetën edhe bashkëshortes së tij.

Hyqmet Shqerra, vdiq në spital në 11 shkurt të këtij viti nga Covid 19 në moshën 81-vjeçare, ndërsa dje ka ndërruar jetë edhe gruaja e tij.

Djali i mjekut të njohur me anë të një postimi në rrjetin social ka dhënë lajmin e dhimshëm, të humbjes së mamasë.

MESAZHI I DJALIT
Lamtumire mama.Tani je afer burrit tend te jetes qe aq shume e ke dashur dhe respektuar. Dashuri idilike e juaja. Nuk mundet te rrinit te ndare per shume kohe. Me keni lene uraten te dy dhe do te me mbroni e drejtoni nga lart duke qene engjejt e mi mbrojtes. Premtoj qe do ndjek gjurmet tuaja e do mbaj lart emrin e babait dhe te mamase siç me keni edukuar ju me dashuri me pune me respekt me fisnikeri me ndershmeri me perulesi e me vete permbajtje.
Ju qofte dheu i lehte te dyve!

E trishtë/ Mjeku i njohur ndërroi jetë pak ditë më

E trishtë/ Mjeku i njohur ndërroi jetë pak ditë më