BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Aktualitet

E trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta kancelari i Gjykatës së Beratit

E trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta kancelari i Gjykatës së

Është ndarë parakohe nga jeta kancelari i Gjykatës së Beratit, Sokol Myftari.

Lajmin e trishtë e bën me dije Gjykata Berat, në një postim në rrjetet sociale. “Sokoli punoi pranë kësaj gjykate që prej vitit 2015 dhe deri ditën e hënë ku ai u largua për të mos u kthyer më pranë kolektivit tonë”, thuhet në njoftim.

E trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta kancelari i Gjykatës së

Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen e parakohshme nga jeta të Kancelarit të Gjykatës së Beratit z. Sokol Myftari. Sokoli punoi pranë kësaj gjykate që prej vitit 2015 dhe deri ditën e hënë ku ai u largua për të mos u kthyer më pranë kolektivit tonë. Ikja e tij e parakohshme ka prekur jo vetëm kolektivin por edhe popullin e Beratit dhe qyteteve përreth, të cilëve ju ka shërbyer me përkushtim dhe devotshmëri.

I shprehim familjes së tij ngushellimet më të sinqerta.

I paharruar qoftë kujtimi jot Sokol…