BREAKING NEWS

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin paraprak, mesazh të fortë palëve politike: Ishin jashtëzakonisht të nxituara, duhet të...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin
x

Aktualitet

E trishtë! Vetëm 44 vjeç, ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar, miku i tij jep lajmin e hidhur: Ke lënë përgjysmë projekte të shumta

E trishtë! Vetëm 44 vjeç, ndahet nga jeta aktori i njohur

Ditën e sotme ka ndërruar jetë në moshë të re aktori i njohur nga Kosova, Shkëlzen Rraci.

Aktori ka humbur betejën me kancerin në moshën 44-vjeçare.Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur kolegu i tij dhe miku i ngushtë aktori Xhelal Haliti.

Ky i fundit ndau një shkrim në Facebook, duke kujtuar momentet dhe projektet në të cilat ishin së bashku.

E trishtë! Vetëm 44 vjeç, ndahet nga jeta aktori i njohur

Qenka e veshtirë ti them lamtumirë mikut tim të shtrenjtë Shkelzen Rraci, shokut e kolegut tim të dashur që nga studimet, e pastaj edhe projektet e shumta të përbashkëta. Kemi kaluar kohën më të mirë së bashku, shumicën e kohës duke qeshur me batutat që i kishte të përkryera. Kemi udhëtuar bashkë gjithandej brenda dhe dhe jashtë vendit. Vërtetë e vështirë, kishim ende punë e plane për bërë. Ikja jote miku im do të le zbrazëti të madhe në shoqërinë tonë. Ke qenë shumë i afërt entuziast. Na mbetet të kujtojmë çdoherë miku im, energjin që kishe do ta kemi motiv e shembull për punë. Shprehim ngushllime familjes Rraci kolegëve e shokëve. Lamtumirë miku im i shtrenjtë Xeni . Të pushoftë shpirti në paqe 

E trishtë! Vetëm 44 vjeç, ndahet nga jeta aktori i njohur

Më të lexuarat