Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Edhe pse ma zgjidhe problemin prapë nuk jam me ...", qytetari nga Berati shtang kryeministrin Rama

Postuar: 15/03/2019 - 16:29

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Berat në takimin e tij të radhës.Gjatë takimit Rama pritet që të shpallë edhe kandidaturën e PS-së për Beratin.

Një qytetar tregoi hallin e tij, të cilin e kishte zgjidhur pas denoncimit në portalin qeveritar.Më tej ai ka lënë të shtangur kryeministrin Rama, duke i thënë se edhe pse i zgjidhi hallin nuk është me Juven por me Barceonën.
 
Ndërkohë kryeministri e ka politiziuar dialogun, duke thënë se ashtu si demokratët kanë një arsye që sjanë në Parlament, ashtu dhe qytetari ka një arsye që është me Barcelonën.
 
Dialogu:
 
Qytetari: Edhe pse ma zgjidhët problemi prapë nuk jam me Juve, jam me Barcelonën
 
Rama: Ka një arsye pse ti je me Barcelonen, ska problem. Ka një arsye pse demokaratët zgjidhin problemet me ne dhe sjane me ne.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:00

Guardia di Finanza në Romë, ka kryer një operacion të gjerë kundër një organizate të dedikuar në trafikun e drogës me bazë operacionale në Capitale.

Postuar: 21/05/2019 - 19:17

Një 33-vjeçar nga fshati Katund Sukth në Durrës, është arrestuar pasi rezultonte i shpallur në kë

Postuar: 21/05/2019 - 18:07

Një shtetas rus i përfshirë në krime të shumta dyshohet se fshihet në Shqipëri.Lajmin e bën të di

Postuar: 21/05/2019 - 17:41

Mbrëmjen e djeshme policia italiane në rajonin e Regina Pacis, vuri në pranga një shtetas shqipta

Postuar: 21/05/2019 - 17:15

Protestat e opozitës janë bërë shkak që shumë agjenci turistike të anulojnë prenotimet për të kal

Postuar: 21/05/2019 - 17:06

Mos dekretimi i Gent Cakajt në postin e Ministrit të Jashtëm, ka shkaktuar përpara disa muajsh nj

Postuar: 21/05/2019 - 16:34

 Policia e Durrësit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë vënë në pranga 2 persona të shpal