BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Aktualitet

Edhe sa do të vazhdojnë temperaturat 17 gradë? Meteorologia tregon surprizat e motit në ditët në vijim

Edhe sa do të vazhdojnë temperaturat 17 gradë? Meteorologia

Meteorologia Tanja Porja ka bërë parashikimin e motit në ditët në vijim në vendin tonë. Premton kushte të favorshme të motit në ditën e sotme. Kemi mot të ngrohtë me temperatura deri në 16 gradë celcius gjatë ditës, por të paqëndrushëm. Vranësirat do të jenë të dukshme në territor, por reshjet do të jenë të përkohshme dhe kryesisht do të ketë shi.

Sipas Porjas dëbora do të jetë e pranishme vetëm në zonat e thella malore.

Për ditët në vijim mbetemi në kushtet e motit të paqëndrueshëm. Shiu ditën e martë do të na vizitojë në momente të shkurtra gjatë ditës dhe do të jetë më i konsiderueshëm ditën e mërkurë. Temperaturat gjatë këtyre ditëve do të luhaten shumë pak. Temperaturat makismale do të vazhdojnë të jenë 16-17 gradë celcius pavarëisht vranësirave dhe shiut.

Dita e enjtje pritet me një ngrihtje fare të lehtë të temperaturave dhe kthjellimet do të jenë të dukshme, bën me dije .