BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Aktualitet

“Edhe thonë pastaj që ka trafik?!”, Artan Hoxha publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe jep mesazhin goditës

“Edhe thonë pastaj që ka trafik?!”, Artan Hoxha publikon

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku bën ironi me realitetin shqiptar.

Hoxha ka publikuar pamjet sesi në mes të qytetit transportohet një skaf, duke bllokuar kështu edhe qarkullimin. Me ironi Hoxha shkruan se edhe thonë pastaj që ka trafik, kur në mes të qytetit skafi lëviz lirshëm.

“Natyre e qete…..Shkoder

Edhe thone pastaj qe ka trafik?!!!

Ketu del skafi në mes qytetit, vetem Tefa me kallam peshkimit mungon siper tij”, shkruan Hoxha.

“Edhe thonë pastaj që ka trafik?!”, Artan Hoxha publikon

Më të lexuarat