BREAKING NEWS

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën në Infektiv orët e fundit, ministria jep detajet zyrtare

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën
x

Aktualitet

Edukatorja me Covid-19, mbyllet kopshti dhe vetëizolohet e gjithë stafi pasi iu nënshtruan testeve

Edukatorja me Covid-19, mbyllet kopshti dhe vetëizolohet e gjithë

Një edukatore në kopshtin në lagjen “Skënderbeg” në Lezhë ka rezultuar pozitive me koronavirus. Për këtë arsye, kopshti është mbyllur ndërsa i gjithë stafi është vetëizoluar.

Burime bëjnë të ditur se stafit u janë bërë testet për të parë nëse ka të tjerë prej tyre pozitiv me Covid-19, ndërsa ambientet e kopshtit janë dezinfektuar.