BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x

Aktualitet

Eksperti Ervin Karamuço zbuloi lëvizjen më të fundit të DEA-s pas ngjarjeve kriminale në Shqipëri, vjen reagimi i papritur i historianes Elena Kocaqi: Iu ka rënë...(REPLIKAT)

Eksperti Ervin Karamuço zbuloi lëvizjen më të fundit

Eksperti i Kriminalistikës, Ervin Karamuço bëri të ditur mëngjesin e sotëm së në Shqipëria ka mbërritur DEA dhe ka hapur zyrë në Tiranë.

Mirëpo pas këtij njoftimi i Karamuços ka ardhur reagimi i papritur i historianes Elena Kocaqi.

“Ca fati ju paska rene atyre qe do vijne ne Shqiperi. Kur ti degjosh Shqiperia vend model”, shkruan Kocaqi.

Pas këtij komenti i menjëhershëm ka qenë përgjigjja e ekspertit Ervin Karamuço: S’po vijnë për turizëm.

Eksperti Ervin Karamuço zbuloi lëvizjen më të fundit

Më të lexuarat