BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Aktualitet

Eksperti publikon shifrat dhe del me thirrjen e fortë ndaj kryebashkiakut:12% e shqiptarëve shkelës të sinjalistikës rrugore, në zonën e Vasil Shantos duhet...

Eksperti publikon shifrat dhe del me thirrjen e fortë ndaj

Eksperti rrugor Gëzim Hoxha tha se në vendin tonë 8 deri në 12% të qytetarëve janë shkelës të rregullave të qarkullimit rrugor.

Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ka bërë një thirrje për kryebashkiakun Erion Veliaj duke thënë se zonën te ‘Vasil Shanto’ duhet ta bëj parkim rezidencial pasi krijohet shumë trafik i automjeteve.


Gjithashtu ai theksoi se duhet se dhe policia bashkiake duhet të vihet në lëvizje e të vendos gjoba aty ku ka shkelje.

“Po të shohim 8 deri në 12% e qytetarëve  në Shqipëri janë shkelës të rregullave të qarkullimit rrugor. Ne pjesa tjetër që jemi të rregullt, pse duhet të vuajmë gjynahun e atyre. Ata le të gjobiten. Kam një thirrje për Veliajn, që zonën këtu te Vasil Shanto ta bëj zonë parkimi rezidencial, se këtu vijnë e gjithë Shqipëria pi kafe. E votuam Veliajn, prandaj duhet ta bëjë këtë. Ai duhet të vërë më lëvizje policinë bashkiake për të gjobitur personat që u bllokojnë hapësirën personave që jetojnë në Tiranë”- tha ai.