BREAKING NEWS

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron për 48 pasuri: U bllokuan në kundërshtim me ...

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron
x

Aktualitet

Ekzekutuan avokatin e njohur grek, 3 shqiptarët marrin dënimin ekstrem në shtetin fqinj (Detajet)

Ekzekutuan avokatin e njohur grek, 3 shqiptarët marrin dënimin ekstrem

 Gjykata e Athinës ka dënuar me burgim të përjetshëm 3 shqiptarët të cilët akuzohen për vrasjen e avokatit të njohur grek Michalis Zafiropoulos.

Ngjarja ka tronditur opinionin publik grek, dy vite më parë.