Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Elbasan/ Arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS, akuzohet për trafik ndërkombëtar droge

Postuar: 19/05/2017 - 15:34

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një prej biznesmenëve më të njohur të Elbasanit, Edmond Stafa ka qënë në kërkimi ndërkombëtar për trafik droge.

Stafa është pronar i një prej hoteleve më të njohura në kalanë e Elbasanit.

Bëhet e ditur se ai është arrestuar në ambjentet e lokalit të tij. 51-vjeçari është vëllai i ish-deputetit socialist në Elbasan Bukurosh Stafës.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2017 - 10:26

Ditën e djeshme në zonën e Gjirit të Lalzit një 17-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një mbytjeje aksidentale.

Postuar: 23/05/2017 - 10:15

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, në zbatim të planit të masave për kontrolle në sera dhe çdo vendi të mundshëm, me qëllim parandalimin e kultvimit të fi

Postuar: 23/05/2017 - 09:42

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Policia njofton se si pasojë është plagosur rëndë një këmbësor i moshuar.

Postuar: 23/05/2017 - 09:42

Rruga që lidh Tiranën me Rinasin pritet të kenë një trafik të rënduar ditën e sotme, e martë 23 maj, për shkak se Ministria e Brendshme do të zhvillojë një stërvitje të simuluar

Postuar: 23/05/2017 - 08:14

Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për ish-drejtorin e ALUZNI-t të këtij qyteti Ardian Dodani.