BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Aktualitet

Eliminoi gruan me levë hekuri në Durrës dhe më pas telefonoi policinë, e arrestojnë teksa pinte cigare, zbardhet dëshmia e burrit: Ja pse e vrava, ma solli shpirtin aty ku nuk mban më!

Eliminoi gruan me levë hekuri në Durrës dhe më pas telefonoi

Zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës ku burri ka vrarë me levë gruan e tij brenda ambienteve të biznesit të tyre.

Autori i ngjares Rruzhdi Tosuni 63 vjeç ka goditur me levë hekuri gruan e tij Hajdije Tosuni 59 vjeçe në dyqanin e tyre që tregtonin metrazhe.

Pasi e qëlloi për vdekje bashkëshorten, nënën e tre fëmijëve, Rrushdiu ka lajmëruar vetë policinë.

“E vrava se ma solli shpirtin aty ku nuk mban më. Kam 30 vite që e duroj prandaj e vrava.”

“Dyshoja se më tradhtonte”, kanë qenë fjalët që ai i ka thënë policisë, teksa i viheshin prangat.