BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Aktualitet

Elton Qyno zbardh detaje të pathëna nga sulmi fizik ndaj Berishës: Policia do të shkojë në PD nëse...

Elton Qyno zbardh detaje të pathëna nga sulmi fizik ndaj

I ftuar në një intervistë televizive, gazetari Elton Qyno deklaroi se ish-kryeministri Sali Berishën është thirrur që dje për të dëshmuar për goditjen.

Ai tha se ai nuk ka pranuar në mënyrë vullnetare për të dhënë një dëshmi, ndërsa pritet që atij t’i përsëritet edhe një herë thirrja.

Qyno: Fletëthirrja për Berishën i është dërguar qysh ditën e djeshme, por ai nuk ka shkuar në mënyrë vullnetare dhe pritet që t’i ripërsëritet thirrja për ta marrë në pyetje për këtë ngjarje, nëse nuk përgjigjet pozitivisht, sigurisht që do të jetë policia që do të shkojë në PD.

Në dijeninë time ka qenë nëna e personit në spitalin e Traumës dhe me këtë dokument e ka marrë me vete dhe mjekët janë njohur me këtë dokument, po ashtu edhe mjeku roje në spital. Ata e kanë transmetuar këtë dokument përmes medias më pas.

 

Më të lexuarat