BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Aktualitet

Emigrantit shqiptar i vendosën eksploziv në makinë dy herë brenda ditës, policia greke zbardh detajet

Emigrantit shqiptar i vendosën eksploziv në makinë dy herë

Një emigrant shqiptar në Greqi është vënë në shënjestër të disa peronave të panjohur, të cilët kanë tentuar dy herë brenda 25 orëve t’i djegin makinën, duke vendosur poshtë mjetit lëndë plasëse.

Në datën 12 gusht, në orën 01:40, persona të panjohur i janë afruar makinës dhe i kanë vënë flakën, duke i shkaktuar dëme në pjesën e përparme të veturës.

Policia gjeti në vendngjarje shishe butani dhe mbetje plastike, shkruajnë mediat greke..

Rasti dytë i zjarrvënies u regjistrua në orën 03:05 të mëngjesit të 13 gushtit, kur sërish persona të panjohur i janë afruar makinës së emigrantit shqiptar 40-vjeçar dhe i kanë vënë flakën mjetit që ndodhej i parkuar në rrugën Yrkanias duke e shkatërruar plotësisht.

Autoritetet greke po hetojnë për konfliktet që mund të ketë 40-vjeçari për të arritur në gjurmët e autorëve.

Më të lexuarat