BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Aktualitet

Emrat/ Aksident i frikshëm në Sarandë, përplasen makinat, dy persona në gjendje të rëndë

Emrat/ Aksident i frikshëm në Sarandë, përplasen makinat, dy

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Sarandë, ku si pasoje kanë mbetur të plagosur 2 persona. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit. Si pasoje kanë mbetur te plagosur shtetasit Klaudio Kupi e Mikel Hoxha.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se Kupi ka dëmtime ne shtyllë kurrizore dhe do të niset për mjekim të specializuar në Tiranë ndërsa Hoxha ka dëmtime në kokë nga xhamat e makinës.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.