BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Aktualitet

EMRAT/ Policia e Shtetit ndryshon shefat! Cilët janë ata dhe arsyet e lëvizjes

EMRAT/ Policia e Shtetit ndryshon shefat! Cilët janë ata dhe arsyet e

Në Policinë e Elbasanit bëhet me dije se ka pësuer disa ndryshime, nha shefi i Krimeve, shefi i Krimit Ekonomik dhe shefi i Sektorit Antidrogë.

Sokol Novaku nga shefi i sektorit të antidrogës transferohet shef krimesh në komisariatin e Gramshit.

Maringlen Duçi nga shefi i hetimeve në komisariat, transferohet shef i krimit ekonomik në drejtorinë e policisë.

Ndrsa shef i hetimit ne komisariatin Elbasan emerohet Faik Ruko

Po ashtu janë ndryshuar edhe 5 oficerë në sektorë të ndryshëm.

Mësohet se lëvizjet janë bërë në kuadër të përmirësimit të punës në drejtorinë vendore të policisë Elbasan.

Më të lexuarat