BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x

Aktualitet

“Emrat që po kontrollojnë kokainën, “notojnë” në para”/ Gazetari publikon hartën e drogës në Tiranë dhe zbardh detaje nga megaoperacioni

“Emrat që po kontrollojnë kokainën,

20 persona janë arrestuar sot për trafik kokaine në Tiranë. 4 janë shpallur në kërkim. Pjesë e grupit kanë qenë edhe disa gra.

Gazetari Fatjon Gjinaj tha në “Now me Erla Mëhillin” se grupi i cili u godit sot nga policia është me spaçator.

Sipas tij këta persona janë të lidhur edhe me grupe të tjera kriminale. Emrat që po kontrollojnë kokainën janë ata që “notojnë” mes luksit dhe parave.

“Në informacionet që unë kam, të konfirmuara edhe në rrugë zyrtare, ky grup ka të bëjë me një organizim fundor, pra këta janë shpërndarësit, ndërkohë që ka dyshime se disa prej tyre pavarësisht se nuk është arritur pasi flisnin me kode, personat thonë, burime që kanë investuar në këtë rrjet nuk kanë pasur kontakt direkt me lëndën narkotike dhe kanë qenë të kamufluar të bihet në gjurmët e tyre duke i dokumentuar me prova, pavarësisht se policia ka indicie për personazhe që nuk jetojnë në Shqipëri që janë pjesë e organizimit të këtij rrjeti,” – u shpreh Gjinaj.