BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Aktualitet

Emri/ Aksidenti i rëndë në Ballsh, mjekët detyrohen t’i presin këmbën 45-vjeçarit

Emri/ Aksidenti i rëndë në Ballsh, mjekët detyrohen

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh ku një drejtues motoçikletë duke ecur ne rrugën Fratar -Ballsh është përplasur nga një automjet dhe si pasojë ka përfunduar në asfaltin e rrugës duke i shkaktuar plagë të rënda në trup, shtetasit Jonuz Mucaj, rreth 45 vjeç.

Mësohet se nga kjo përplasje drejtuesi i motoçikletës ka pësuar dëmtime të forta. BalkanWeb shkruan se  bazuar në burimet brenda spitalit, thotë se dëmtimet e rëndë të 45-vjeçarit kanë detyruar mjekët që t’i presin njërën këmbë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes  dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj, ndërkohë që drejtuesi mjetit është shoqëruar në polici.

Më të lexuarat