BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

EMRI/ Ekzekutoi biznesmenin në Himarë, Policia zbardh informacionet zyrtare, arrestohet autori 53-vjeç nga Tirana

EMRI/ Ekzekutoi biznesmenin në Himarë, Policia zbardh informacionet

Policia e shtetit ka dalë me një njoftim zyrtar për arrestimin e autorit të ngjarje së rëndë të ndodhur ditën e sotme në qendër të Himarës, ku u ekzekutua me 5 plumba  biznesmeni Niko Goro.

Sipas policisë, “u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapet dhe prangoset autori i dyshuar i vrasjes, shtetasi Kliti Leka, 53 vjeç, banues në Tiranë”.

Policia ka sekuestruar armën e dyshuar të krimit, armë zjarri kallashnikov dhe automjetin me të cilin u largua autori.

Autori po shoqërohet për në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

NJOFTIMI

Policia në kohë rekord kap gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit N.G.

Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapet dhe prangoset autori i dyshuar i vrasjes, shtetasi Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë

Policia ka sekuestruar armën e dyshuar të krimit, armë zjarri kallashnikov dhe automjetin me të cilin u largua autori.

Autori po shoqërohet për në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.