BREAKING NEWS

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush', Vangjeli zbulon 'të pathënat': Ju tregon se me kë është takuar McGonical në Shqipëri

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush',
x
BREAKING NEWS

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e fortë: Albin Kurti nuk do ta pranojë këtë ofendim të kombit shqiptar

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e
x
BREAKING NEWS

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Mund ta ketë dërguar këtë email në kushtet e xhelozisë", gazetari tregon detajet për çështjen McGonigal: Gjykata kërkoi dokumente dhe informacione për…

"Mund ta ketë dërguar këtë email në kushtet e
x
BREAKING NEWS

‘Shpërthen’ Lorenc Vangjeli, plas deklaratën e fortë për ish- agjentin e FBI-së McGonigal: Ka marrë miliona euro në Shqipëri dhe Kosovë, ka takuar biznesmenë, politikanë, gjyqtarë e prokurorë

‘Shpërthen’ Lorenc Vangjeli, plas deklaratën e fortë
x
BREAKING NEWS

"Erdhi një mashtrues...", analisti plas deklaratën e fortë: McGonigal kuptoi se këtu bëhen para, mburreshin se kishin një shok në FBI

"Erdhi një mashtrues...", analisti plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e vërteta që ju nuk e dini

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Kryemadhit: McGonigal është kontaktuar sulmuar Ilir Metën

Deklarata ‘bombë’ e Kryemadhit: McGonigal është
x

Aktualitet

Emri/ I zhdukur prej 12 ditësh, zbardhen detaje të reja ndaj 23-vjeçarit nga Kukësi, një numër ukrainas telefonoi policinë dhe...

Emri/ I zhdukur prej 12 ditësh, zbardhen detaje të reja ndaj

Dyshime të reja kanë dalë në drite pas zhdukjes se Meledin Adilit, 23 vjeç nga Borja i Kukësi, i cili ka humbur kontaktet me familjen teksa po mblidhte boronica.

Një numër ukrainas ka telefonuar policinë ditën që i riu është zhdukur pa gjurmë dhe ka tentuar të komunikoje me uniformat blu.

Personi ka kontaktuar në sllavisht, jo gjuhë shqipe, çka ka ngritur dyshime të forta për ngjarjen.

Policia ka kërkuar ndihmën e ambasadës së Ukrainës në Tiranë për rastin e Adilit.

Kërkimet për gjetjen e tij vijojnë prej ditësh sidomos nga forcat kosovare, por ende asnjë gjurmë nga i riu. Policia po heton në disa pista për të hedhur dritë mbi ngjarjen.

Më të lexuarat