BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x
BREAKING NEWS

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së gjyqtares, zbardhet denoncimi i bashkëshortit të saj: Ishim në punë kur...

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së
x
BREAKING NEWS

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën zgjedhjet? Gazetarja e njohur ‘zë ngushtë’ Berishën, ja reagimi i tij

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën
x
BREAKING NEWS

SPAK e burgosi, Vangjush Dako përfundon në të njëjtën qeli me...

SPAK e burgosi, Vangjush Dako përfundon në të njëjtën
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, Bundestagu konfirmon marrjen e dokumentit nga Rama

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, Bundestagu konfirmon
x

Aktualitet

EMRI+FOTO/ Zbardhen detaje të reja, u gjet pa ndjenja në vaskën e ujërave termale, kush është i riu nga Tirana që humbi jetën në llixhat e Elbasanit

EMRI+FOTO/ Zbardhen detaje të reja, u gjet pa ndjenja në vaskën e

I riu që shihni në foto është 34-vjeçari, Alban Pashollari që humbi jetën në ujërat termale të llixhave të Elbasanit.

Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë mbrëmjes, ndërkohë që ai u gjet pranë një rezervuari të mbushur me ujë termal në gjendje të rëndë shëndetësore. I riu, banues në Tiranë, ka humbur jetën gjatë transportimit me autoambulancë, për në spital.

EMRI+FOTO/ Zbardhen detaje të reja, u gjet pa ndjenja në vaskën e

EMRI+FOTO/ Zbardhen detaje të reja, u gjet pa ndjenja në vaskën e

Mësohet se i riu kishte shkuar dhe herë të tjera në llixha, pasi kishte postuar dhe foto duke u larë në ujërat termale të Banjës.

EMRI+FOTO/ Zbardhen detaje të reja, u gjet pa ndjenja në vaskën e

EMRI+FOTO/ Zbardhen detaje të reja, u gjet pa ndjenja në vaskën e