BREAKING NEWS

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi, ndihet edhe në Tiranë, ja sa ballësh ishte

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi,
x

Aktualitet

Epidemiologu Dritan Ulqinaku: Kjo është java e zjarrit në Shqipëri

Epidemiologu Dritan Ulqinaku: Kjo është java e zjarrit në

Epidemiologu Dritan Ulqinaku tha se kjo javë është java e zjarrit, dhe nëse ja dalim, masat e qeverisë kanë rezultuar të suksesshme.

“Mendoj se kjo është java e zjarrit. Nëse ne i kemi marrë këto masa drastike, pra nëse shifrat rrinë në këto nivele, ne themi që jemi në përballimin e kësaj situate, që do të thotë nuk do të biejmë në kolaps. Nëse arrimë të ja dalim, atëherë themi se jemi në kushte të tjera”, tha ai në Ora News.

 

Më të lexuarat