Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Era e fuqishme në Fier, rrëzohet pema, zë poshtë 3 makina

Postuar: 17/03/2018 - 20:08

Një pemë ka zënë poshtë 3 makina në Fier.

Raportohet se në rrugën nacionale në dalje të Fierit me drejtim qytetin bregdetar të Vlorës, një pemë ka rënë si pasojë e erës së fortë duke zënë poshtë tre autovetura, dy të parkuara dhe një që ka qenë në lëvizje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 pranë ish-doganës së vjetër, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 22

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 08:04

Ermioni Kacifa, motra e Kostandinos Kacifas ka folur për mediat greke ku ka dëshmuar se minoritarët grekë në Shqipërinë e jugut janë autoktonë.
 

Postuar: 11/12/2018 - 07:42

Mbrëmjen e djeshme emisioni 'Opinion' i është dedikuar protestës së studentëve të cilët

Postuar: 11/12/2018 - 07:40

Policia e Shtetit vazhdon me publikimin e personave më të kërkuar në çdo qark.

Postuar: 11/12/2018 - 07:39

Në seancën e djeshme ndaj Moisi Habilajt dhe grupit të tij, Prokuroria e Katanias ka lexuar prete

Postuar: 11/12/2018 - 07:10

Vendi ynë do të kushtëzohet nga kthjellime dhe vranësira te shpeshta gjatë paradites.

Postuar: 10/12/2018 - 23:52

Studentët e parë që u çuan në protestë kundër tarifës së provimeve të bartura ishin ata të Fakult

Postuar: 10/12/2018 - 23:47

Gazetari Blendi Fevziu ka përdorur në studion e emisionit “Opinion” megafonin e stude